Ocelové industriální dveře
   03/25/2020 18:17:29    0 Komentáře
Ocelové industriální dveře a okna

Navazujeme na tradiční řemeslnou výrobu, která má v České republice dlouhou

tradici. Díky velmi šikovným řemeslníkům dokážeme vyrábět naše dveře, okna a

příčky ručně. A to kompletně ručně.

Nyní jsme schopni nabízet kvalitnější a především pohledově zajímavější a propracovanější výrobky. Díky vlastním profilům, které vyrábíme ve výrobě v Mikulově. Je to opravdu pracná metoda a náročná na preciznost ve výrobě, kdy vše musí sedět s přesností na milimetry.

Vlastní profily vyrábíme z české ocele ve dvou verzích. Jeden má zasklívací profil čtvercového tvaru a výsledek je "modernější" a uhlazenější. Další profil je v L tvaru a je industriálnější a současně jemnější. 

Mnoho firem dnes vyrábí "napodobeniny" takových oken a dveří, kdy dokonce jednotlivá okénka tvoří nalepením falešných příček ne jedno velké sklo. Řada firem vyrábí okna a dveře a příčky z hliníku, kdy jen koupí hotový profil a zasklí výrobek. Materiál má omezení v použití na opravdu velké plochy a výrobek působí robustně, kvůli velkému rozměru profilu

U nás probíhá vše pod jednou střechou. Celý proces začíná výběrem té nejkvalitnější ocele. Perfektní přípravou materiálu a svařováním a broušením jeklů do požadovaného tvaru. Stejně tak vytváříme jednotlivá oknénka na příčkách a dveřích.

Díky tomu vyrobíme rozměr přesně podle Vašich představ a členění podle Vaší potřeby. Prostě ideální výrobek.

Na takto připravený tvar výrobku jsou navařenými zasklívací lišty jako na fotce výše. Na výběr jsou

čtyřhranné a L lišty z oceli. Každé okénko zasklíváme zvlášť doslova 4 ocelovými "tyčinkami" na každé okénko. Mezi sklo a zasklívací lišty je použito vždy speciální těsnění v barvě dveří. Sklo je tedy bezpečně usazeno a utěsnění.

Kromě fixní interiérových příček vyrábíme i příčky s dveřmi. Dále samotné interiérové dveře s vlastními zárubněmi.

Výhodou příček a zárubní je vlastní technika kotvení skrze obvodový rám nebo zárubeň. Otvor si tak zákazník připraví "na čisto" a jen se usadí zárubeň nebo příčka. Spára mezi výrobkem a stěnou je minimální, v řádu 4-12mm. Zakrýt se může akrylem, případně dodáme lištu na zakrytí spáry. Pokud je v interiéru použito dřevo je možné si připravit i vlastní lišty, ze stejného sřeva a stejné povrchové úpravy.

Většinou používáme ocel v rozměru 30x30mm na obvodový rám dveří i samotnou zárubeň. Vnitřní příčky jsou z 15x30mm širokého jeklu a zasklívací lišty oba typy 10x10mm. Celá konstrukce tak není zbytečně robustní a působí elegantním dojmem.

U dveří umíme připravit verze dveří s falcem i jako bezfalcové dveře: při výrobě dveří zákazník může volit ze standardních pantů a skrytých pantů, které jsu špičkami na trhu, díky možnému seřízení ve třech osách.

Pokud chctete dveře uzavírat, připravíme kastlík pro zámek a osazení kliky. Případně umíme udělat dveře jen s madlem navařeným na konstrukci dveří.

Výplň dveří může být i plech v barvě, nebo sklo o různých provedeních. Standardně se používá 4mm, případně 6mm bezpečnostní, ale je možné mít různé tloušky skla. Design skla je nejčastěji čiré a mléčné (jiný designy na přání - od barevného skla, přes kouřové sklo nebo ornamentální)

Povrch profesionálně práškově lakujeme. Technologie práškové barvy vytvrzená v peci, která je daleko odolnější než běžné barvy a je profesionálně provedena. Tomu odpovídá i skvělý výsledný efekt. Samozřejmě se nebráníme i výroby z jných rozměrů, nebo jiným postupem. Výroba je v Mikulově, kde je k vidění i řada dveří.

Výsledek stojí vždy za to.

Komentáře

Log in or register to post comments