Stolové podnože
   06/04/2020 10:47:23    0 Komentáře
Stolové podnože

Hledáte stůl, který Vám bude věrně sloužit po generace?  Máte rádi kvalitní a pevné materiály? Nadchla Vás surová ocel a poctivé dřevo, tak jste na správné adrese. Stůl je základní část nábytku každé domácnosti či kanceláře, kde se denně dělají důležitá rozhodnutí, kde se schází rodina.

Naše stolové podnože nacházejí využití v domácnostech – jídelní stůl, psací anebo odkládací stůl, v kancelářských interiérech pod zasedací stoly v kombinaci s vhodnými stolovými deskami, dále také pro kavárny či restaurace nebo také zahradní nábytek.

Zvolte si rozměr a nebojte se být nároční. Náš – Váš stůl Vás bude reprezentovat. Našim cílem je Vaše spokojenost.

Díky nám může být Váš stůl naprosto originální. Stačí, aby jste si nakombinovali stolovou podnož a stolovou desku a získáte svůj vlastní design vysněného stolu. V naší nabídce naleznete stolové podnože klasické výšky vhodné pro jídelní nebo pracovní stoly, ale i podnože vyšší, určené pro stolky barové či odkládací.

Pokud v naší nabídce nenaleznete to, co hledáte, dokážeme udělat modifikace podnoží, vyrobíme podnož přímo podle Vašeho přání, dle vlastní vizualizace, nebo dokonce jen podle fotografie. S jakýmkoliv nápadem pomůže náš konstruktér a zámečník.

Stolové podnože Vám dodáme se stolovou deskou nebo bez ní. Desky stolů – nejoblíbenější jsou sklo a to především kalené, masiv o různých tloušťkách od 4cm do 8cm v jakémkoliv rozměru. Standardní dřeviny, keré používáme jsou dub a buk, ale výběr je možný dle Vašich představ. A také lamino, máte-li například kuchyňskou desku z lamina, můžete mít desku vašeho stolu z lamina ve stejném designu.

Černá ocel je těžký stabilní materiál, z ktrerého Vám vyrobíme stůl nacelý život.

Průhledný lak nebo barva? V místech, kde se materiál svařuje, vzniká spoj ve stříbrné barvě oproti tmavě šedé oceli, tento kontrast lze ponechat jak je a přelakovat jen bezbarvým lakem s lesklým nebo matným efektem. Takže pokud si troufnete na surovou ocel, rádi Vám vyjdeme takto vstříc. Veškeré naše ocelové produkty je možno práškově nalakovat, jedná se profesionální metodu lakování. Barvu práškového laku je možné zvolit na stupnici RAL, nejpoužívanější barvy jsou v naší výrobě černá, bílá a antracitová. Volba je na Vás.

Práškové lakování je moderní technologie povrchové úpravy kovů. Splňuje přísná kritéria pro ochranu životního prostředí. Zaručuje kvalitní povrchovou úpravu kovů práškovými barvami.

Výhody práškového lakování: lakovaná vrstva je odolná vůči nárazům např. štěrku, kamení apod., dobrá odolnost proti poškrábání, vynikající vnější trvanlivost, vysoká chemická odolnost. Každá barva existuje v provedení hladkém a s jemným zrnkem (podobné “kovářským” barvám).

Komentáře

Log in or register to post comments