Czech sliding systems of the highest quality
   07/10/2019 09:58:43    0 Komentáře
České posuvné systémy nejvyšší kvality
České posuvné systémy na dveře

Jsme patřičně hradí na to, že dokážeme v České republice a výhradně z českých materiálů vyrobit posuvné systémy na dveře v retro stylu.

Od púvodních posuvných systémů vyráběných řemeslníky na stodoly, chlívy a průmyslové budovy uběhlo hodně času. My jsme se jejich designem inspirovali. Současně jsme ale naše přiznané posuvné systémy technicky vylepšili a posunuly výše. Nyní pohledově retro dveře a posuvné systémy mají všechny moderní vylepšení. Tím jsou nejen designovým kouskem ale současně i velmi praktické a kvalitní.

Kompletně celý posuvný systém je náš výrobek, od návrhu designu a funkčnosti našim kostruktérem, přes nákup české ocele a dalšího materiálu, až po lakování a kompletaci.

Na zakázku vyrábíme celoocelová kolečka, které opatřujeme kuličkovými ložisky. Ta umožňují posun dveří jedním prstem po kolejnici a zvládne je použít i malé dítě. To samozřejmě prodlužuje i životnost povrchové úpravy, protože na kolejnici není kladem takový tlak jako při tahu kolečkem bez ložiska. Potom je posuvný sytém i tichý a je možno jej použít i v interiéru

Pro zavěšení dveřního křídla nebo okenice jsou použity ramena z ocele o tloušťce 8mm, které je činí opravdu pevné. Délku kolejnice si můžete zvolit z variant nastavených u produktu, nebo do poznámky uvést přesnou délku. Protože jsme výroba, dokážeme připravit tyto zákaznické změny v relativně krátkém čase. Ke každému posuvnému systému jsou dodávány dorazy, které nejsou pevně namontovány na jedno místo, ale dají se seřídit na kolejnici na potřebné místo, kde chcete, aby dveře zastavovali.

Šrouby které se upevňují přes kolejnici do stěny prochází ocelovými válečky o tloušťce 20mm. Šrouby jsou chráněny a nemůže dojít k postupnému ohnutí. Tím je zaručena stabilita a pevnost po dlouhé roky. Součástí balení je i podlahový trn (nemusíte chystat žádné drážky, které jsou nepraktické a drží se v nich pouze prach). Trn je ve tvaru písmene T a je připevněn na hraně stavebního otvoru a počátku stěny. Do dveří si vyfrézujete drážku a dveře jezdí již vedeny tímto trnem svisle. Nemůžete je tedy vyklonit na sebe, nebo jimi poškodit stěnu. Nejdůležitější je, že trn není například ve tvaru písmena U bez dalších válečků nebo těsnění (amatérské a domácí výrobky takových trnů poškodí dole dveře, jak prochází trnem a nenávratně je zničí)

Doporučujeme si za posuvný systém připlatit a rádi vysvětlíme proč:

Máte jistotu, že je spočítána nosnost posuvného systému a testována stabilita. Kolečka jsou celoocelová a byly již vyzkoušeny časem, kdy se často montovali na stodolové dveře a zde fungují desítky let. 

Materiál je ocel a svou pevností a tvrdostí je pro tyto účely nejvhodnější. Levné posuvné systémy dovezené z Číny jsou ze slitin jako je hliník a tím nebudou jistě po letech fungovat jak mají, protože se kolečka deformují váhou dveří. Jiné po domácku vyrobené posuvné systémy jsou většinou ze železa, kolečka  demontována z levných stavebních kladek a povrch v lepším případě ošetřen kovářskou barvou (v horším případě nastříkán pouze černým sprejem)

Naše výrobky jsou profesionálně ošetřeny v lakovně práškovým lakováním. Dáváme si záležet na výběru barvy, aby v ní byla viditelná jemná struktura povrchu (malá zrnka). Povrch je poté autentický a vypadá vhodněji k posuvnému systému v retro stylu. Navíc tyto strukturované barvy jsou velmi odolné a trvanlivé. 

Zvolit si můžete i odstín práškového lakování na přání. často zákazníci poptávají odstín antracit 7016RAL nebo rez komaxit

Na zakázku ošetřujeme posuvné systémy i s povrchovou úpravou žárovým zinkováním. Tím máte stabilní povrchovou úpravu na desítky let i v exteriéru a jinak náročných prostředích

Samozřejmě nabízíme několik designů posuvných systémů. Od méně výrazných koleček a zavěšení jako u posuvného systému Retro Barn až po výrazné modely Country nebo Industry s velkými kolečky nebo industriálními rameny.

Nově nabízíme i posuvné systémy přiznané na stěnu pro celoskleněné dveře jak interiérové tak pro koupeny.

Na vyžádání zašleme k objednávce i technické nákresy pro přípravu dřevěných nebo skleněných dveří. Případně Vám dveře rádi vyrobíme u nás

Komentáře

Log in or register to post comments